Apie mus

„Išminčiukai“ - vaikų darželis Vilniuje, teikiantis ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, aplinka ir maitinimas taip pat tinka alergiškiems vaikams. "Išminčiukų" darželis įsikūręs Valakampių mikrorajone nuosavame name su uždaru kiemu, atokiau nuo miesto šurmulio.

Sukūrėme namus primenančią estetišką, erdvią ir kūrybiškumą skatinančią erdvę Jūsų vaikučių ugdymui. Ypatingą reikšmę teikėme darželio antialerginės aplinkos kūrimui, kad visi vaikai grupėse būtų ir jaustųsi saugūs.

Kodėl IŠMINČIUKAI?

  • Alergiškiems vaikučiams draugiška aplinka ir maistas;
  • Uždaras didelis kiemas gamtos apsuptyje;
  • Muzikos, teatro, anglų kalbos, sporto bei keramikos pamokėlės su atvykstančiais pedagogais;
  • Atskirose patalpose valgome, žaidžiame ir miegame;
  • Tėveliai gali stebėti vaikučio dienelę Kindervibe aplikacijoje;
  • Pažintinės ekskursijos, muziejai, teatras ir kitos išvykos;
  • Respublikiniai projektai, kviestiniai svečiai ir kt.

Tėvelių atsiliepimai apie mūsų darželį:

- "Nuostabus darželis Lazdynėliuose Išminčiukai, kurį lanko mano 2m. sūnus. Šalia pušyno. Šiltos auklėtojos, labai geras maistas. Muzikos ir teatro būreliai, edukacinė veikla net ir patiems mažiausiems. Labai nuoširdžios rekomendacijos.", Gabrieliaus mama Žydrūnė Š.

- "Vaikų darželis "Išminčiukai" Valakampiuose. Vieta pušyne ir su didžiuliu vidiniu kiemu, nuostabios auklėtojos ir skanus sveikas maistas, vaiko neina iškrapštyti is darželio vakare ir kas rytą į darželį keliauja su šypsena. Pati norėčiau tokį darželį lankyti", Barboros mama Nikolė S.

- "Du metus draugaujame su šiuo darželiu ir esme patenkinti tiek ugdymu, tiek aplinka, tiek pačiomis auklėtojomis ir jų rūpestingumu. 👍😊", Jono ir Upės mama Eglė K.

- "Mano sūnus lanko Lazdynėlių "Išminčiukus" jau 2.5 metų. Esu patenkinta ugdymo kokybe ir auklėtojų rūpestingumu. Vaikas jau iš pat pradžių noriai ėjo į darželį, gerai jautėsi, kas, mano manymu, yra labai svarbu.", Gintaro mama Eglė U.

-" Nuostabus darželis pušyno apsupty. Darželyje dirba nuostabios ir rūpestingos auklytės,labai ačiū jums. Vyksta daug įdomių ir lavinančių užsiėmimų, neleidžiančių vaikams nuobodžiaut. Taip ir toliau!Sėkmės!", Mėtos mama Dovilė R.

-"Esame labai patenkinti vaiko priežiūra, ugdymu ir ramia miško aplinka. Auklėtojos be galo švelnios, atidžios ir rūpestingos, todėl drąsiai patikime savo vaiką jų priežiūrai.”, Sofijos mama Kristina D.

Ačiū, kad pasitikite mumis! Laukiame mažųjų Išminčiukų!

Tapkime draugais! Sekite mūsų veiklą ir facebook paskyroje.