Pedagogai

Džiaugiamės Išminčiukų darželio kūrybiškais bei patyrusiais savo srities specialistais

 

IRMA - „Išminčiukų“ darželyje  ikimokyklinio ugdymo pedagoge bei koordinatore dirba jau ne vienerius metus, taigi gerai žino darželio ugdymo proncipus, viziją ir tikslus. Vienas pagrindinių darželio tikslų, tai kūrybiškos asmenybės ugdymas(is). Irma savo kūrybinius ieškojimus pradėjo jau 7-erių metų muzikos mokykloje, bei įvairiuose menų būrėliuose. Vėliau mokslus tęsė S. Sondeckio konservatorijoje, baigė muzikos pedagogikos studijas ir toliau savo žinių bagažą kaupia konferencijose bei seminaruose. Savo įgytomis žiniomis, kompetencijomis ir idėjomis ji dalijasi su mūsų mažaisiais Išminčiukais.

Irma sako, kad „darbas su vaikais yra ypatingas tuo, kad kiekvieną dieną mes mokomės kartu. Aš jiems padedu įgyti naujų žinių ir tobulėti, o jie man padeda neužmiršti visuomet džiaugtis mažais dalykais gyvenime, juoktis, šypsotis bei mylėti.

 

INGRIDA- ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė, lingvistė, savo sukauptas žinias gilinusi net trijuose universitetuose (Belgijos Antverpeno universitete, Vilniaus universitete ir Lietuvos edukologijos universitete), su pagyrimu baigusi menų mokyklą.  Mūsų darželyje ji dirba jau ne vienerius metus, ugdo ,,Gudručių“ grupę pagal sudarytą individualią, orientuotą į vaiko gebėjimus, ugdymo programą, dalyvauja įvairiuose piešinių konkursuose, projektuose, gerumo akcijose.  Ingrida nuolat tobulėja įvairiuose mokymuose, konferencijose, taigi, žino ir taiko savo darbe naujausias ugdymo tendencijas, šiuolaikinius ugdymo metodus. Į auklėjimo procesą ji įtraukia itin daug žaidimų, užduotėlių, pirštukų pasakėlių, lavinančių smulkiąją ir stambiąją motoriką, girdimąjį ir regimąjį suvokimą.

Ingrida sako, kad "labai svarbu jau nuo mažų dienų ugdyti komunikavimo kompetenciją, kadangi tai atveria duris į taip trokštamą ir paslaptingą pažinimo pasaulį, o įgyti gebėjimai, tampa mokymosi visą gyvenimą įrankiu".

VIKTORIJAikimokyklinio ugdymo pedagogė, muzikos mokytoja.Savo kelionę su muzika ir vaikais pradėjo dar būdama moksleivė: organizuodavo vaikų laisvalaikio užimtumą, rengdavo stovyklų programas. Viktorija baigė meno mokyklą, vėliau studijavo Šiaulių universitete ir įgijo muzikos mokytojos kvalifikaciją, popmuzikos specializaciją. Trejus metus dirbo vaikų muzikos ir teatro studijoje, muzikos vadove, vėliau- auklėtoja/muzikos mokytoja vaikų darželyje. Jau studijų metais Viktorija savo žinias tobulino mokymuose, seminaruose ir konferencijose (dviejuose iš jų pati pristatė pranešimus apie vaikų saviraiškos galimybes muzikiniame ugdyme).

Viktorija sako, kad ,,mokant vaikus muzikos, jos tikslas nėra išugdyti muziką profesionalą, o leisti vaikui patirti laisvės, saviraiškos ir muzikavimo džiaugsmą“.

MIKAS - muzikos mokytojas, koncertuojantis atlikėjas, profesionalus tūbistas, bugnininkas, respublikinių bei tarptautinių konkursų dalyvis. Mikas neapsiriboja vien tik akademine muzikine veikla. Jis turi ilgametę sceninę patirtį grojant įvairiuose populiariosios ir alternatyviosios muzikos kolektyvuose. Mikas muzikuoti pradėjo dar ankstyvoje jaunystėje muzikos mokykloje Šiauliuose, žinias toliau plėtė Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje. Šiuo metu studijuoja Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje atlikimo meno bei pedagogikos studijose, taipogi  baigė pusės metų stažuotę Ispanijoje, Oviedo konservatorijoje.

Mikas sako: „darbas su vaikais man pačiam padeda plėsti požiūrį apie patį muzikos supratimą. Vaikų emocijos yra atviros, nuoširdžios ir labai individualios, jas nagrinėdamas renkuosi kokią metodiką pritaikyti. Visgi didžiausias mano tikslas yra padėti vaikams pamilti muziką, o maloniausias atlygis tai jų šypsenos muzikos pamokose“.

 

BENITA - "Keistuolių teatro" aktorė, viena iš teatro ”Atviras ratas” įkūrėjų. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė teatro studijas, įgijo magistro laipsnį. Vaidinti pradėjo jau nuo 2004 m. Iki šiol sukūrusi daugiau nei 20 vaidmenų spektakliuose suaugusiems bei vaikams.


Benita sako: “Teatras - ne tik mano profesija, bet ir mano aistra bei gyvenimo būdas. Tai užima bene visą mano laiką. Kodėl derinu darbą teatre ir darbą su vaikais? Nuo pirmųjų savo aktorinių žingsnių prieš publiką jaučiau ypatingą džiaugsmą, kai tekdavo vaidinti būtent vaikams. Labai noriu juos ne tik supažindinti su teatro menu, bet ir padėti jiems drąsiai, kūrybiškai reikšti save, atverti fantaziją bei patirti teatro stebuklą. Svarbiausia, kad mokosi ne tik vaikai, bet mokausi ir aš. O iš vaikų galima labai daug ko išmokti.”

DOVILĖ - vaikų sporto trenerė. Trenerė lavina mažųjų fizinius gebėjimus, bei suvokimą apie sveiką ir aktyvią gyvenseną. Skatina pamilti sportą per žaidimą. Kiekvieno užsiėmimo metu juos pasitinka su šypsena, motyvuoja ir palaiko.

Dovilė sako, kad „svarbu nuo mažumės ugdyti įprotį judėti, nes tai sveiko augimo pagrindas“.

Tapkime draugais! Sekite mūsų veiklą ir facebook paskyroje.