Apie mus

„Išminčiukai“ - vaikų darželių tinklas Vilniuje, teikiantis ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, aplinka ir maitinimas taip pat tinka alergiškiems vaikams. "Išminčiukų" darželiai įsikūrę Lazdynų ir Valakampių mikrorajonuose nuosavame name su uždaru kiemu, atokiau nuo miesto šurmulio, miško paunksmėje.

Sukūrėme namus primenančią estetišką, erdvią ir kūrybiškumą skatinančią erdvę Jūsų vaikučių ugdymui. Ypatingą reikšmę teikėme darželio antialerginės aplinkos kūrimui, kad visi vaikai grupėse būtų ir jaustųsi saugūs. Kruopščiai rinkome specializuotiems mažųjų poreikiams pritaikytus baldus, patalynę bei ugdymo priemones, kurie yra kokybiški, atitinka visus Europinius standartus ir nekelia pavojaus vaiko sveikatai.

Kokybiškam kiekvieno vaiko miegui užtikrinti rinkomės čiužinius, kurie yra antialergiški ir atsparūs dulkių erkutėms. Taip pat rimtesnių odos alergijų turintiems mažiesiems turime galimybę pasiūlyti The Microair Pristine® antialerginius čiužinių užvalkalus, kurių audinys visiškai nepraleidžia alergenų ir yra pralaidus tiek orui, tiek drėgmei/vandeniui. Be to, į audinį yra įausta antimikrobinė apsauga. 

Kompetentingos auklėtojos ugdo pagal individualią programą, parengtą vadovaujantis švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintomis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų nuostatomis, norminiais teisės aktais, naudingiausių metodikų principais bei kitų įstaigų patirtimi, atsižvelgiant į vaikų raidos ypatumus bei poreikius. Ypatingą dėmesį teikiame šiuolaikiniams ugdymo metodams, kurie puikiai praplečia ir praturtina pagrindinę ugdymo programą bei skatina vaikus visapusiškai tobulėti.

 

Tapkime draugais! Sekite mūsų veiklą ir facebook paskyroje.